Що таке – «Планета Дитинства»?

В першу чергу, це – центр розвитку дитини, в якому Ваш малюк в ігровій формі отримає важливі знання і придбає нові навички, а також весело і з користю проведе час.

Але це, звичайно, ще не все! «Планета Дитинства» – це територія, де в теплій, домашній атмосфері діти та батьки можуть спілкуватися між собою, заводити нових друзів та при необхідності отримувати допомогу і підтримку фахівців. Наша команда робить все можливе, щоб в нашому центрі Ви завжди знаходили підтримку та розуміння.

Місія «Планети Дитинства» – організувати корисне розвиваюче дозвілля для дітей, тим самим полегшити завдання батькам.

Ми об’єднуємо принципи відкритості до європейських стандартів в роботі центру.

Наші педагоги – це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, всі мають вищу педагогічну освіту. Вони талановито поєднують перевірені педагогічні методики, постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та тренінги, стежать за новинками у сфері освіти та успішно впроваджують їх у навчальний процес нашого центру. Саме тому заняття в «Планеті Дитинства» – це завжди цікаво, весело, пізнавально та ефективно!

Ми піклуємося про здоров’я та безпеку Ваших дітей! Всі використовувані нами дидактичні матеріали, інвентар, розвиваючі іграшки та дитячі меблі мають сертифікати якості та відповідають віку дітей.

Керуючись власним батьківським досвідом, ми намагаємося врахувати індивідуальні потреби кожної сім’ї та запропонувати заняття для дітей різного віку – заняття за системою Монтессорі, різні програми ігрової англійської, творча майстерня, групи раннього розвитку та програми для дошкільнят , а також безліч інших цікавих напрямків!

«Планета Дитинства»це:

наявність Ліцензії в сфері дошкільної освіти та всієї дозвільної документації;

– команда професіоналів з ефективними авторськими методиками;

– освітній простір, що відповідає європейським стандартам якості;

– новітні технології в забезпеченні якісної та цікавої освіти;

– індивідуальний підхід та тепла дружня атмосфера.

Сподіваємося, що Ви знайдете для себе багато цікавого і корисного в нашому центрі!

Ласкаво просимо в центр “Планета Дитинства”!